MPLAD15KP9.0A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD15KP9.0A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MPLAD15KP9.0A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 9VWM 15.4VC PLAD
Dataark: MPLAD15KP9.0A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for MPLAD15KP9.0A
Varenummer MPLAD15KP9.0A Fabrikant Microsemi Corporation
Mængde Tilgængelig 4729 pcs Datablad MPLAD15KP9.0A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 1 Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 10V
Spænding - Opdeling (Min) 9V Spænding - Opdeling PLAD
Type Zener Serie -
RoHS Status Bulk Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Power Line Protection 15000W (15kW) Power - Peak Pulse 975A
Polarisering Nonstandard SMD Andre navne 1086-7328
1086-7328-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer MPLAD15KP9.0A
Beskrivelse TVS DIODE 9VWM 15.4VC PLAD Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15.4V