MPLAD30KP33A
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP33A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MPLAD30KP33A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 33V 53.3V PLAD
Dataark: MPLAD30KP33A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MPLAD30KP33A
Varenummer MPLAD30KP33A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 33V 53.3V PLAD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2967 pcs Datablad MPLAD30KP33A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 33V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 53.3V
Spænding - Opdeling (Min) 36.7V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package PLAD
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Nonstandard SMD Andre navne 1086-7432
1086-7432-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 564A Kapacitans @ Frekvens -