MPLAD30KP33AE3
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP33AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MPLAD30KP33AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 33V 53.3V PLAD
Dataark: MPLAD30KP33AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MPLAD30KP33AE3
Varenummer MPLAD30KP33AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 33V 53.3V PLAD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3221 pcs Datablad MPLAD30KP33AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 33V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 53.3V
Spænding - Opdeling (Min) 36.7V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package PLAD
Serie - Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Nonstandard SMD Andre navne 1086-7433
1086-7433-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 564A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MPLAD30KP33CA/TR
MPLAD30KP33CA/TR
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS
På lager: 2254 pcs
Hent: MPLAD30KP33CA/TR.pdf
RFQ
MPLAD30KP33AE3/TR
MPLAD30KP33AE3/TR
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS
På lager: 2841 pcs
Hent: MPLAD30KP33AE3/TR.pdf
RFQ
MPLAD30KP33A
MPLAD30KP33A
Beskrivelse: TVS DIODE 33V 53.3V PLAD