MPLAD30KP45A
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP45A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MPLAD30KP45A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 45V 72.7V PLAD
Dataark: MPLAD30KP45A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MPLAD30KP45A
Varenummer MPLAD30KP45A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 45V 72.7V PLAD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3137 pcs Datablad MPLAD30KP45A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 45V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 72.7V
Spænding - Opdeling (Min) 50V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package PLAD
Serie - Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Nonstandard SMD Andre navne 1086-7456
1086-7456-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 414A Kapacitans @ Frekvens -