MPLAD30KP45AE3
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP45AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MPLAD30KP45AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 45V 72.7V PLAD
Dataark: MPLAD30KP45AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MPLAD30KP45AE3
Varenummer MPLAD30KP45AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 45V 72.7V PLAD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3050 pcs Datablad MPLAD30KP45AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 45V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 72.7V
Spænding - Opdeling (Min) 50V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package PLAD
Serie - Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Nonstandard SMD Andre navne 1086-7457
1086-7457-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 414A Kapacitans @ Frekvens -