MPLAD36KP58A
Produkt oversigt
Varenummer: MPLAD36KP58A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 58V 93.6V PLAD
Dataark: MPLAD36KP58A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MPLAD36KP58A
Varenummer MPLAD36KP58A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 58V 93.6V PLAD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2991 pcs Datablad MPLAD36KP58A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 58V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 93.6V
Spænding - Opdeling (Min) 64.4V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package PLAD
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 36000W (36kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Nonstandard SMD Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 385A