MPLAD36KP58AE3
Produkt oversigt
Varenummer: MPLAD36KP58AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 58V 93.6V PLAD
Dataark: MPLAD36KP58AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MPLAD36KP58AE3
Varenummer MPLAD36KP58AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 58V 93.6V PLAD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3043 pcs Datablad MPLAD36KP58AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 58V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 93.6V
Spænding - Opdeling (Min) 64.4V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package PLAD
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 36000W (36kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Nonstandard SMD Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 385A
Kapacitans @ Frekvens - Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MPLAD36KP54CAE3
MPLAD36KP54CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 54V 87.1V PLAD
På lager: 2427 pcs
Hent: MPLAD36KP54CAE3.pdf
RFQ
MPLAD36KP54AE3
MPLAD36KP54AE3
producenter: Microsemi
På lager: 3115 pcs
Hent: MPLAD36KP54AE3.pdf
RFQ
MPLAD36KP58A
MPLAD36KP58A
Beskrivelse: TVS DIODE 58V 93.6V PLAD