MSC030SDA120B
MicrosemiMicrosemi
MSC030SDA120B Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSC030SDA120B
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse DIODE SCHOTTKY 1.2KV 30A TO247
Dataark: MSC030SDA120B.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for MSC030SDA120B
Varenummer MSC030SDA120B Fabrikant Microsemi
Beskrivelse DIODE SCHOTTKY 1.2KV 30A TO247 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6908 pcs Datablad MSC030SDA120B.pdf
Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 1.5V @ 30A Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max) 1200V
Leverandør Device Package TO-247 Fart No Recovery Time > 500mA (Io)
Serie - Reverse Recovery Time (trr) 0ns
Pakke / tilfælde TO-247-2 Driftstemperatur - Junction -
Monteringstype Through Hole Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Diodetype Silicon Carbide Schottky Detaljeret beskrivelse Diode Silicon Carbide Schottky 1200V 30A (DC) Through Hole TO-247
Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) 30A (DC) Kapacitans @ Vr, F -