MSMCG33CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCG33CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCG33CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB
Dataark: MSMCG33CA.pdf
  • Besked
Specifikationer for MSMCG33CA
Varenummer MSMCG33CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 52372 pcs Datablad MSMCG33CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 33V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 53.3V
Spænding - Opdeling (Min) 36.7V Type Zener
Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing
Andre navne 1086-8309
1086-8309-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 28.1A
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Relaterede produkter
MSMCG36CAE3
MSMCG36CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 36V 58.1V DO215AB
På lager: 51010 pcs
Hent: MSMCG36CAE3.pdf
RFQ
MSMCG33CAE3
MSMCG33CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB