MSMCG36CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCG36CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCG36CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 36V 58.1V DO215AB
Dataark: MSMCG36CA.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Besked
Specifikationer for MSMCG36CA
Varenummer MSMCG36CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 36V 58.1V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 30578 pcs Datablad MSMCG36CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 36V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 58.1V
Spænding - Opdeling (Min) 40V Type Zener
Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing
Andre navne 1086-8313
1086-8313-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25.8A
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MSMCG40CA
MSMCG40CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 40V 64.5V DO215AB
På lager: 52579 pcs
Hent: MSMCG40CA.pdf
RFQ
MSMCG36CAE3
MSMCG36CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 36V 58.1V DO215AB