MSMCG48CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCG48CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCG48CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 48V 77.4V DO215AB
Dataark: MSMCG48CA.pdf
  • Besked
Specifikationer for MSMCG48CA
Varenummer MSMCG48CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 48V 77.4V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 51801 pcs Datablad MSMCG48CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 48V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 77.4V
Spænding - Opdeling (Min) 53.3V Type Zener
Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing
Andre navne 1086-8329
1086-8329-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 19.4A
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MSMCG5.0CA
MSMCG5.0CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 5V 9.2V DO215AB
På lager: 46092 pcs
Hent: MSMCG5.0CA.pdf
RFQ
MSMCG45AE3
MSMCG45AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 45V 72.7V DO215AB
På lager: 49968 pcs
Hent: MSMCG45AE3.pdf
RFQ
MSMCG48CAE3
MSMCG48CAE3
Beskrivelse: TVS DIODE 48V 77.4V DO215AB