MSMCG51A
MicrosemiMicrosemi
MSMCG51A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCG51A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 51V 82.4V DO215AB
Dataark: MSMCG51A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
556 pcs
  • Besked
Specifikationer for MSMCG51A
Varenummer MSMCG51A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 51V 82.4V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 59325 pcs Datablad MSMCG51A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 51V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 82.4V
Spænding - Opdeling (Min) 56.7V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-8335
1086-8335-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.2A Kapacitans @ Frekvens -
Relaterede produkter
MSMCG51AE3
MSMCG51AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 51V 82.4V DO215AB