MSMCJLCE11AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE11AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCJLCE11AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB
Dataark: MSMCJLCE11AE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
220 pcs
  • Besked
Specifikationer for MSMCJLCE11AE3
Varenummer MSMCJLCE11AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 18254 pcs Datablad MSMCJLCE11AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 11V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 18.2V
Spænding - Opdeling (Min) 12.2V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-8680
1086-8680-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 82A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MSMCJLCE120A
MSMCJLCE120A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 120V 193V DO214AB
På lager: 17000 pcs
Hent: MSMCJLCE120A.pdf
RFQ
MSMCJLCE12A
MSMCJLCE12A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
På lager: 17332 pcs
Hent: MSMCJLCE12A.pdf
RFQ
MSMCJLCE11A
MSMCJLCE11A
Beskrivelse: TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB