MSMCJLCE12AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE12AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCJLCE12AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
Dataark: MSMCJLCE12AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MSMCJLCE12AE3
Varenummer MSMCJLCE12AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 19641 pcs Datablad MSMCJLCE12AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 12V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 19.9V
Spænding - Opdeling (Min) 13.3V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-8684
1086-8684-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 75A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz