MSMCJLCE13A
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE13A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCJLCE13A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB
Dataark: MSMCJLCE13A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MSMCJLCE13A
Varenummer MSMCJLCE13A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 20475 pcs Datablad MSMCJLCE13A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 13V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 21.5V
Spænding - Opdeling (Min) 14.4V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-8687
1086-8687-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 70A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz