MSMCJLCE14AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE14AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCJLCE14AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
Dataark: MSMCJLCE14AE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
218 pcs
  • Besked
Specifikationer for MSMCJLCE14AE3
Varenummer MSMCJLCE14AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 17084 pcs Datablad MSMCJLCE14AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 14V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 23.2V
Spænding - Opdeling (Min) 15.6V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-8690
1086-8690-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 65A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MSMCJLCE15A/TR
MSMCJLCE15A/TR
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS
På lager: 20743 pcs
Hent: MSMCJLCE15A/TR.pdf
RFQ
MSMCJLCE150A
MSMCJLCE150A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 150V 243V DO214AB
På lager: 17906 pcs
Hent: MSMCJLCE150A.pdf
RFQ
MSMCJLCE14A
MSMCJLCE14A
Beskrivelse: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
Hent: MSMCJLCE14A.pdf
MSMCJLCE13AE3
MSMCJLCE13AE3
Beskrivelse: TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB