MSMCJLCE15AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE15AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCJLCE15AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB
Dataark: MSMCJLCE15AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MSMCJLCE15AE3
Varenummer MSMCJLCE15AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 17031 pcs Datablad MSMCJLCE15AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 15V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 24.4V
Spænding - Opdeling (Min) 16.7V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-8694
1086-8694-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 61A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz