MSMCJLCE16A
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE16A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCJLCE16A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 16V 26V DO214AB
Dataark: MSMCJLCE16A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MSMCJLCE16A
Varenummer MSMCJLCE16A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 16V 26V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 16990 pcs Datablad MSMCJLCE16A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 16V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 26V
Spænding - Opdeling (Min) 17.8V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-8697
1086-8697-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 57A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MSMCJLCE170A/TR
MSMCJLCE170A/TR
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS
På lager: 21298 pcs
Hent: MSMCJLCE170A/TR.pdf
RFQ
MSMCJLCE15AE3/TR
MSMCJLCE15AE3/TR
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS
På lager: 23399 pcs
Hent: MSMCJLCE15AE3/TR.pdf
RFQ
MSMCJLCE16AE3
MSMCJLCE16AE3
Beskrivelse: TVS DIODE 16V 26V DO214AB