MSMCJLCE58AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE58AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCJLCE58AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB
Dataark: MSMCJLCE58AE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
218 pcs
  • Besked
Specifikationer for MSMCJLCE58AE3
Varenummer MSMCJLCE58AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 16687 pcs Datablad MSMCJLCE58AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 58V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 93.6V
Spænding - Opdeling (Min) 64.4V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-8734
1086-8734-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 16A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz