MSMCJLCE60A
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE60A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCJLCE60A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB
Dataark: MSMCJLCE60A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MSMCJLCE60A
Varenummer MSMCJLCE60A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 17886 pcs Datablad MSMCJLCE60A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 60V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 96.8V
Spænding - Opdeling (Min) 66.7V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-8737
1086-8737-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15.5A Kapacitans @ Frekvens 90pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MSMCJLCE58A
MSMCJLCE58A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB
På lager: 17543 pcs
Hent: MSMCJLCE58A.pdf
RFQ
MSMCJLCE60AE3
MSMCJLCE60AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB