MSMCJLCE70AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE70AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCJLCE70AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 70V 113V DO214AB
Dataark: MSMCJLCE70AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MSMCJLCE70AE3
Varenummer MSMCJLCE70AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 70V 113V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 20341 pcs Datablad MSMCJLCE70AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 70V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 113V
Spænding - Opdeling (Min) 77.8V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-8746
1086-8746-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13.3A Kapacitans @ Frekvens 90pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MSMCJLCE75A
MSMCJLCE75A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 75V 121V DO214AB
På lager: 16325 pcs
Hent: MSMCJLCE75A.pdf
RFQ
MSMCJLCE70A
MSMCJLCE70A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 70V 113V DO214AB
På lager: 17061 pcs
Hent: MSMCJLCE70A.pdf
RFQ
MSMCJLCE8.0A
MSMCJLCE8.0A
Beskrivelse: TVS DIODE 8V 13.6V DO214AB
Hent: MSMCJLCE8.0A.pdf
MSMCJLCE75AE3
MSMCJLCE75AE3
Hent: MSMCJLCE75AE3.pdf
MSMCJLCE7.0AE3/TR
MSMCJLCE7.0AE3/TR
Beskrivelse: TVS
Hent: MSMCJLCE7.0AE3/TR.pdf
Beskrivelse: TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB
Hent: MSMCJLCE7.5AE3.pdf