MSMCJLCE75A
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE75A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCJLCE75A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 75V 121V DO214AB
Dataark: MSMCJLCE75A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MSMCJLCE75A
Varenummer MSMCJLCE75A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 75V 121V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 16325 pcs Datablad MSMCJLCE75A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 75V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 121V
Spænding - Opdeling (Min) 83.3V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-8747
1086-8747-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.4A Kapacitans @ Frekvens 90pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MSMCJLCE75AE3
MSMCJLCE75AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 75V 121V DO214AB
På lager: 19286 pcs
Hent: MSMCJLCE75AE3.pdf
RFQ
MSMCJLCE7.5AE3
MSMCJLCE7.5AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB