MXLCE22AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLCE22AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 22V 35.5V CASE-1
Dataark: MXLCE22AE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for MXLCE22AE3
Varenummer MXLCE22AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 22V 35.5V CASE-1 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3826 pcs Datablad MXLCE22AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 22V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 35.5V
Spænding - Opdeling (Min) 24.4V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package CASE-1
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-201AA, DO-27, Axial Andre navne 1086-10098
1086-10098-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 42A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz