MXLCE28A
Produkt oversigt
Varenummer: MXLCE28A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 28V 45.5V CASE-1
Dataark: MXLCE28A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLCE28A
Varenummer MXLCE28A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 28V 45.5V CASE-1 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3700 pcs Datablad MXLCE28A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 28V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 45.5V
Spænding - Opdeling (Min) 31.1V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package CASE-1
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-201AA, DO-27, Axial Andre navne 1086-10103
1086-10103-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLCE28AE3
MXLCE28AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 28V 45.5V CASE-1