MXLCE33A
Produkt oversigt
Varenummer: MXLCE33A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 33V 53.3V CASE-1
Dataark: MXLCE33A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLCE33A
Varenummer MXLCE33A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 33V 53.3V CASE-1 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3847 pcs Datablad MXLCE33A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 33V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 53.3V
Spænding - Opdeling (Min) 36.7V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package CASE-1
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-201AA, DO-27, Axial Andre navne 1086-10107
1086-10107-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 28.1A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz