MXLCE40AE3
Produkt oversigt
Varenummer: MXLCE40AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 40V 64.5V CASE-1
Dataark: MXLCE40AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLCE40AE3
Varenummer MXLCE40AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 40V 64.5V CASE-1 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4058 pcs Datablad MXLCE40AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 40V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 64.5V
Spænding - Opdeling (Min) 44.4V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package CASE-1
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-201AA, DO-27, Axial Andre navne 1086-10112
1086-10112-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23.3A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLCE40A
MXLCE40A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 40V 64.5V CASE-1