MXLCE48AE3
Produkt oversigt
Varenummer: MXLCE48AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 48V 77.4V CASE-1
Dataark: MXLCE48AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLCE48AE3
Varenummer MXLCE48AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 48V 77.4V CASE-1 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3762 pcs Datablad MXLCE48AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 48V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 77.4V
Spænding - Opdeling (Min) 53.3V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package CASE-1
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-201AA, DO-27, Axial Andre navne 1086-10118
1086-10118-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 19.4A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz