MXLCE45AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLCE45AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 45V 72.7V CASE-1
Dataark: MXLCE45AE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for MXLCE45AE3
Varenummer MXLCE45AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 45V 72.7V CASE-1 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4452 pcs Datablad MXLCE45AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 45V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 72.7V
Spænding - Opdeling (Min) 50V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package CASE-1
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-201AA, DO-27, Axial Andre navne 1086-10116
1086-10116-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.6A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLCE45A
MXLCE45A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 45V 72.7V CASE-1