MXLP5KE70AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLP5KE70AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLP5KE70AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 70V 113V DO204AL
Dataark: MXLP5KE70AE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MXLP5KE70AE3
Varenummer MXLP5KE70AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 70V 113V DO204AL Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3579 pcs Datablad MXLP5KE70AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 70V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 113V
Spænding - Opdeling (Min) 77.8V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-204AL (DO-41)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 500W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-204AL, DO-41, Axial Andre navne 1086-10556
1086-10556-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.4A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLP5KE70CA
MXLP5KE70CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 70V 113V DO204AL
På lager: 5936 pcs
Hent: MXLP5KE70CA.pdf
RFQ
MXLP5KE7.5CA
MXLP5KE7.5CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 7.5V 12.9V DO204AL
På lager: 3207 pcs
Hent: MXLP5KE7.5CA.pdf
RFQ
MXLP5KE70A
MXLP5KE70A