MXLP5KE75AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLP5KE75AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLP5KE75AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 75V 121V DO204AL
Dataark: MXLP5KE75AE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MXLP5KE75AE3
Varenummer MXLP5KE75AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 75V 121V DO204AL Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6300 pcs Datablad MXLP5KE75AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 75V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 121V
Spænding - Opdeling (Min) 83.3V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-204AL (DO-41)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 500W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-204AL, DO-41, Axial Andre navne 1086-10560
1086-10560-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.1A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLP5KE75CAE3
MXLP5KE75CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 75V 121V DO204AL
På lager: 5827 pcs
Hent: MXLP5KE75CAE3.pdf
RFQ
MXLP5KE75A
MXLP5KE75A
producenter: Microsemi