MXLSMBJ160CA
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ160CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMBJ160CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 160V 259V DO214AA
Dataark: MXLSMBJ160CA.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMBJ160CA
Varenummer MXLSMBJ160CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 160V 259V DO214AA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9471 pcs Datablad MXLSMBJ160CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 160V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 259V
Spænding - Opdeling (Min) 178V Type Zener
Leverandør Device Package SMBJ (DO-214AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-214AA, SMB
Andre navne 1086-11595
1086-11595-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.3A
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLSMBJ160AE3
MXLSMBJ160AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 160V 259V DO214AA
På lager: 9604 pcs
Hent: MXLSMBJ160AE3.pdf
RFQ
MXLSMBJ170A
MXLSMBJ170A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 170V 275V DO214AA
På lager: 8675 pcs
Hent: MXLSMBJ170A.pdf
RFQ
MXLSMBJ160CAE3
MXLSMBJ160CAE3