MXLSMBJ16CA
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ16CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMBJ16CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 16V 26V DO214AA
Dataark: MXLSMBJ16CA.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMBJ16CA
Varenummer MXLSMBJ16CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 16V 26V DO214AA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9377 pcs Datablad MXLSMBJ16CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 16V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 26V
Spænding - Opdeling (Min) 17.8V Type Zener
Leverandør Device Package SMBJ (DO-214AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-214AA, SMB
Andre navne 1086-11599
1086-11599-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23.1A