MXLSMBJ6.5A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ6.5A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMBJ6.5A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AA
Dataark: MXLSMBJ6.5A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMBJ6.5A
Varenummer MXLSMBJ6.5A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8135 pcs Datablad MXLSMBJ6.5A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 6.5V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 11.2V
Spænding - Opdeling (Min) 7.22V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMBJ (DO-214AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AA, SMB Andre navne 1086-11691
1086-11691-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53.6A Kapacitans @ Frekvens -