MXLSMBJ6.5AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ6.5AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMBJ6.5AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AA
Dataark: MXLSMBJ6.5AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMBJ6.5AE3
Varenummer MXLSMBJ6.5AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10521 pcs Datablad MXLSMBJ6.5AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 6.5V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 11.2V
Spænding - Opdeling (Min) 7.22V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMBJ (DO-214AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AA, SMB Andre navne 1086-11692
1086-11692-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53.6A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLSMBJ60CAE3
MXLSMBJ60CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 60V 96.8V DO214AA
På lager: 8000 pcs
Hent: MXLSMBJ60CAE3.pdf
RFQ
MXLSMBJ60AE3
MXLSMBJ60AE3
producenter: Microsemi
På lager: 9970 pcs
Hent: MXLSMBJ60AE3.pdf
RFQ
MXLSMBJ6.5A
MXLSMBJ6.5A
Beskrivelse: TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AA