MXLSMCG130A
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCG130A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 130V 209V DO215AB
Dataark: MXLSMCG130A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCG130A
Varenummer MXLSMCG130A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 130V 209V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8271 pcs Datablad MXLSMCG130A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 130V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 209V
Spænding - Opdeling (Min) 144V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-11795
1086-11795-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.2A Kapacitans @ Frekvens -