MXLSMCG13AE3
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCG13AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 13V 21.5V DO215AB
Dataark: MXLSMCG13AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCG13AE3
Varenummer MXLSMCG13AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 13V 21.5V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9187 pcs Datablad MXLSMCG13AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 13V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 21.5V
Spænding - Opdeling (Min) 14.4V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-11800
1086-11800-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 69.7A Kapacitans @ Frekvens -
Relaterede produkter
MXLSMCG130CAE3
MXLSMCG130CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 130V 209V DO215AB
På lager: 7229 pcs
Hent: MXLSMCG130CAE3.pdf
RFQ
MXLSMCG14CA
MXLSMCG14CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 14V 23.2V DO215AB
På lager: 9183 pcs
Hent: MXLSMCG14CA.pdf
RFQ
MXLSMCG13A
MXLSMCG13A
Beskrivelse: TVS DIODE 13V 21.5V DO215AB