MXLSMCG14AE3
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCG14AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 14V 23.2V DO215AB
Dataark: MXLSMCG14AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCG14AE3
Varenummer MXLSMCG14AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 14V 23.2V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9521 pcs Datablad MXLSMCG14AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 14V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 23.2V
Spænding - Opdeling (Min) 15.6V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-11804
1086-11804-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 64.7A Kapacitans @ Frekvens -