MXLSMCG150A
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCG150A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 150V 243V DO215AB
Dataark: MXLSMCG150A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCG150A
Varenummer MXLSMCG150A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 150V 243V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8056 pcs Datablad MXLSMCG150A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 150V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 243V
Spænding - Opdeling (Min) 167V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-11807
1086-11807-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.2A Kapacitans @ Frekvens -
Relaterede produkter
MXLSMCG150AE3
MXLSMCG150AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 150V 243V DO215AB