MXLSMCG15A
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCG15A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 15V 24.4V DO215AB
Dataark: MXLSMCG15A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCG15A
Varenummer MXLSMCG15A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 15V 24.4V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9332 pcs Datablad MXLSMCG15A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 15V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 24.4V
Spænding - Opdeling (Min) 16.7V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-11811
1086-11811-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 61.5A Kapacitans @ Frekvens -
Relaterede produkter
MXLSMCG160CA
MXLSMCG160CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 160V 259V DO215AB
På lager: 8991 pcs
Hent: MXLSMCG160CA.pdf
RFQ
MXLSMCG15AE3
MXLSMCG15AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 15V 24.4V DO215AB