MXLSMCG160AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCG160AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 160V 259V DO215AB
Dataark: MXLSMCG160AE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCG160AE3
Varenummer MXLSMCG160AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 160V 259V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9730 pcs Datablad MXLSMCG160AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 160V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 259V
Spænding - Opdeling (Min) 178V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-11816
1086-11816-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.8A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLSMCG16CA
MXLSMCG16CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 16V 26V DO215AB
På lager: 6942 pcs
Hent: MXLSMCG16CA.pdf
RFQ
MXLSMCG160CAE3
MXLSMCG160CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 160V 259V DO215AB
På lager: 7880 pcs
Hent: MXLSMCG160CAE3.pdf
RFQ
MXLSMCG160A
MXLSMCG160A