MXLSMCG160A
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCG160A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 160V 259V DO215AB
Dataark: MXLSMCG160A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCG160A
Varenummer MXLSMCG160A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 160V 259V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7312 pcs Datablad MXLSMCG160A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 160V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 259V
Spænding - Opdeling (Min) 178V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-11815
1086-11815-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.8A Kapacitans @ Frekvens -
Relaterede produkter
MXLSMCG160CA
MXLSMCG160CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 160V 259V DO215AB
På lager: 8991 pcs
Hent: MXLSMCG160CA.pdf
RFQ
MXLSMCG16CA
MXLSMCG16CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 16V 26V DO215AB
På lager: 6942 pcs
Hent: MXLSMCG16CA.pdf
RFQ
MXLSMCG160AE3
MXLSMCG160AE3