MXLSMCG15AE3
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCG15AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 15V 24.4V DO215AB
Dataark: MXLSMCG15AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCG15AE3
Varenummer MXLSMCG15AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 15V 24.4V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8228 pcs Datablad MXLSMCG15AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 15V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 24.4V
Spænding - Opdeling (Min) 16.7V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-11812
1086-11812-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 61.5A Kapacitans @ Frekvens -
Relaterede produkter
MXLSMCG160A
MXLSMCG160A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 160V 259V DO215AB
På lager: 7312 pcs
Hent: MXLSMCG160A.pdf
RFQ
MXLSMCG15CA
MXLSMCG15CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 15V 24.4V DO215AB
På lager: 7226 pcs
Hent: MXLSMCG15CA.pdf
RFQ
MXLSMCG15A
MXLSMCG15A