MXLSMCG36CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCG36CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 36V 58.1V DO215AB
Dataark: MXLSMCG36CA.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCG36CA
Varenummer MXLSMCG36CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 36V 58.1V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8583 pcs Datablad MXLSMCG36CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 36V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 58.1V
Spænding - Opdeling (Min) 40V Type Zener
Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing
Andre navne 1086-11865
1086-11865-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25.8A