MXLSMCJ110AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ110AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCJ110AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 110V 177V DO214AB
Dataark: MXLSMCJ110AE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCJ110AE3
Varenummer MXLSMCJ110AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 110V 177V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7825 pcs Datablad MXLSMCJ110AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 110V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 177V
Spænding - Opdeling (Min) 122V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-12050
1086-12050-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.4A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLSMCJ100CAE3
MXLSMCJ100CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 100V 162V DO214AB
På lager: 7860 pcs
Hent: MXLSMCJ100CAE3.pdf
RFQ
MXLSMCJ110CAE3
MXLSMCJ110CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 110V 177V DO214AB
På lager: 9025 pcs
Hent: MXLSMCJ110CAE3.pdf
RFQ
MXLSMCJ110A
MXLSMCJ110A