MXLSMCJ11A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ11A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCJ11A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB
Dataark: MXLSMCJ11A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCJ11A
Varenummer MXLSMCJ11A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8232 pcs Datablad MXLSMCJ11A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 11V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 18.2V
Spænding - Opdeling (Min) 12.2V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-12053
1086-12053-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 82.4A Kapacitans @ Frekvens -