MXLSMCJ13A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ13A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCJ13A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB
Dataark: MXLSMCJ13A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCJ13A
Varenummer MXLSMCJ13A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9611 pcs Datablad MXLSMCJ13A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 13V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 21.5V
Spænding - Opdeling (Min) 14.4V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-12069
1086-12069-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 69.7A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLSMCJ13CA/TR
MXLSMCJ13CA/TR
producenter: Microsemi
Beskrivelse: HI REL TVS
På lager: 7821 pcs
Hent: MXLSMCJ13CA/TR.pdf
RFQ
MXLSMCJ130AE3
MXLSMCJ130AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 130V 209V DO214AB
På lager: 10050 pcs
Hent: MXLSMCJ130AE3.pdf
RFQ
MXLSMCJ13A/TR
MXLSMCJ13A/TR
Beskrivelse: HI REL TVS
Hent: MXLSMCJ13A/TR.pdf
MXLSMCJ130CAE3
MXLSMCJ130CAE3
Hent: MXLSMCJ130CAE3.pdf
MXLSMCJ12CAE3
MXLSMCJ12CAE3
Beskrivelse: TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
Hent: MXLSMCJ12CAE3.pdf
MXLSMCJ13AE3
MXLSMCJ13AE3
Beskrivelse: TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB