MXLSMCJ14A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ14A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCJ14A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
Dataark: MXLSMCJ14A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCJ14A
Varenummer MXLSMCJ14A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9993 pcs Datablad MXLSMCJ14A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 14V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 23.2V
Spænding - Opdeling (Min) 15.6V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-12073
1086-12073-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 64.7A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLSMCJ13AE3
MXLSMCJ13AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB
På lager: 9466 pcs
Hent: MXLSMCJ13AE3.pdf
RFQ
MXLSMCJ13CA/TR
MXLSMCJ13CA/TR
producenter: Microsemi
Beskrivelse: HI REL TVS
På lager: 7821 pcs
Hent: MXLSMCJ13CA/TR.pdf
RFQ
MXLSMCJ14AE3
MXLSMCJ14AE3
Beskrivelse: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB