MXLSMCJ14AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ14AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCJ14AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
Dataark: MXLSMCJ14AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCJ14AE3
Varenummer MXLSMCJ14AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8781 pcs Datablad MXLSMCJ14AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 14V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 23.2V
Spænding - Opdeling (Min) 15.6V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-12074
1086-12074-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 64.7A Kapacitans @ Frekvens -