MXLSMCJ150AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ150AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCJ150AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 150V 243V DO214AB
Dataark: MXLSMCJ150AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCJ150AE3
Varenummer MXLSMCJ150AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 150V 243V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9672 pcs Datablad MXLSMCJ150AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 150V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 243V
Spænding - Opdeling (Min) 167V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-12078
1086-12078-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.2A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLSMCJ150CA
MXLSMCJ150CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 150V 243V DO214AB
På lager: 7178 pcs
Hent: MXLSMCJ150CA.pdf
RFQ
MXLSMCJ14AE3
MXLSMCJ14AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
På lager: 8781 pcs
Hent: MXLSMCJ14AE3.pdf
RFQ
MXLSMCJ150A
MXLSMCJ150A