MXLSMCJ15AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ15AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCJ15AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB
Dataark: MXLSMCJ15AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCJ15AE3
Varenummer MXLSMCJ15AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8093 pcs Datablad MXLSMCJ15AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 15V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 24.4V
Spænding - Opdeling (Min) 16.7V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-12082
1086-12082-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 61.5A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLSMCJ150AE3
MXLSMCJ150AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 150V 243V DO214AB
På lager: 9672 pcs
Hent: MXLSMCJ150AE3.pdf
RFQ
MXLSMCJ15A
MXLSMCJ15A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB